Не так давно, у мене з’явилася необхідність зробити розсилку смс з мобільного номера по своїй базі номерів. Знайшов сервіс, який мені підійшов, встановив програму на телефон і все начебто нормально, крім того, що після кожної відправки смс вискакує на смартфоні вікно з повідомленням: “ця програма відправляє занадто багато смс”, ну і 2 варіанти: дозволити або заборонити. Тобто після кожного відправленого смс потрібно робити підтвердження на телефоні, що не дуже зручно.

Це все через те, що в андроїд спочатку закладені такі обмеження від шкідливих програм. Здається без підтвердження, можна відправити 30 смс за 30 хв., але мені ж це звичайно не підходило.

Знімаємо обмеження на розсилку смс без Root прав

Якщо у Вас є root, то можете далі не читати даний пост, так як це обмеження на телефонах з рутом знімається за допомогою спеціальних програм, або правкою конфігураційних файлів, що простіше ніж способом нижче.

Всі маніпуляції будуть проводиться на смартфоні Xiaomi Redmi 6A з Android 8.1 MIUI 10. Працездатність методу на інших пристроях не гарантується.

 • У вас повинні бути завантажені ADB драйвера і встановлені драйвера вашого пристрою. Якщо їх немає, то качаєте ADB-драйвера, а також USB.
 • Розпаковується їх в будь-яку папку
 • Робите на телефоні режим розробника, клікаючи в Налаштуваннях 5-6 разів по версією MIUI (якщо у Вас телефон Xiaomi, якщо інший, то якщо я не помиляюся по версії Android)
 • У меню “для розробників”, що з’явилося включаєте налагодження по USB
 • В папці з ADB драйверами, на порожньому тлі затискаємо клавішу Shift+клік правою кнопкою миші (запускаємо командний рядок
 • Підключаємо телефон до комп’ютера
 • Даємо команду: adb shell

  Далі

  settings put global sms_outgoing_check_max_count 50000

  (цією командою я збільшую кількість відправлених смс до 50000 в проміжок часу, який ми задамо в наступній команді)

 • Цією командою, я зменшую проміжок часу: settings put global sms_outgoing_check_interval_ms 900000
 • Тільки, що я збільшив кількість відправлених смс до 50000 за 15 хв (фактично зняв усі обмеження). Ви також можете поміняти ці значення на ті, які найбільше вам підходять.

  PS. Не знаю, чи має бути розблокованим завантажувачем, але в мене він розблокований. Як я це робив на телефоні Xiaomi – читайте тут. 

  Знімаємо обмеження на відправлення смс в Android
  5 (100%) 7 votes

  Навігація записів

  Як скачати відео з Ютуб
  Як видалити сторінку в Інстаграмі