Всім доброго часу доби.

Чи виникала у Вас необхідність зберегти фотографію або невелике відео з Instagram на внутрішню пам’ять телефону? Наприклад, хтось позначив Вас на фотографії, кадр виявився вдалим. Вам захотілося дістати фото собі, але при цьому просити когось вислати потрібний файл не хочеться або немає можливості? Або просто сподобалося зображення з стрічки і Ви хочете поповнити свою скарбничку для натхнення. Можна, наприклад, зробити знімок екрану, але при цьому захоплюються непотрібні деталі, які можуть зіпсувати зображення.

У цій статті будуть наведені посилання на найбільш вдалі розширення для цієї функції. З їх допомогою досить легко можна завантажувати фото і відео на телефон, як на Android, так і на iOS. Після того, як ви скачаєте фото до себе, Ви зможете розпоряджатися ним на свій розсуд: можете розмістити до себе в стрічку, згадати профіль автора або ж використовувати матеріал за власним бажанням. Також їх можна завантажити у власну галерею і створити з них альбом, який буде вас надихати.

Важливо знати! З одного поста з численними фотографіями у вигляді каруселі не можна їх завантажувати. Пов’язано це з тим, що такі матеріали мають тільки одну спільну посилання.

Як скачати фото з Instagram на комп’ютер

Це перший і самий-самий зручний, простий, швидкий і доступний спосіб скачування фото з Instagram з усіх, що представлені в даній статті.

4K Stogram – це програма під Windows, Linux, MacOS. Яка в лічені хвилини дозволяє завантажити всі фото з Instagram прямо на ваш комп’ютер.

І так, після завантаження і запуску програми, бачимо головну сторінку додатку:

У головному полі даємо посилання на сторінку і натискаємо “Subscribe”. Тепер ми бачимо, що програма почала завантажувати фото і відео. Натиснувши в цьому вікні праву кнопку миші, ми зможемо переглянути завантажені фото і відео в папці на нашому комп’ютері.

Як скачати фото з Інстраграм на Android

FastSave for Instagram – одне з поширених додатків, завантажуване щодня сотнями користувачів, для скачування медіа – матеріалів з цієї соціальної мережі Insagram.

За допомогою цього безкоштовного помічника можна завантажувати фото по одному або пачками на свій пристрій, репостити сторінку.

QuickSave – це другий по популярності додаток, що дозволяє швидко завантажувати зображення і зберігати в галереї свого смартфона.

Для скачування фотографії, необхідно виконати наступні дії:

 • Увійдіти в програму;
 • Після чого відкриваєте instagram, як звичайно, і клікаєте на обраний файл;
 • Повертаєтеся в програму і натиснкаєте на іконку скачування.
 • Insta Download – Video & Photo
  Цей додаток повністю функціонує навіть без авторизації в Instagram. Для скачування необхідно тільки скопіювати адресу зображення і вставити в додаток. Після цієї маніпуляції почнеться автоматичне завантаження файлу, після чого, достатньо лише натиснути кнопку для збереження в галерею. Можна також відразу викласти картинку в своєму профілі Instagram або в будь-якій мережі для спілкування, наприклад в Facebook, Вконтакте або Твіттері.

  Save & Repost
  Ця програма має велику кількість позитивних відгуків і різноманітні функціональні можливості.

  Як і у всіх подібних програмах, тут можна завантажувати по одній фотографії або кілька, можна робити репости. Додаток має платну версію, з його допомогою можна робити завантаження файлів на хмарне сховище, щоб уникнути заповнення пам’яті смартфона.

  Ось коротеньке відео по цьому додатку:

  Regrann
  Цей додаток адаптований під репости, але крім цього уміє зберігати зображення з інстаграма на телефони. Ця програма унікальна тим, що функціонує у фоновому режимі. Для репосту не доведеться виходити з Instagram. Для цього необхідно лише натиснути на посилання прямо в Instagram при перегляді стрічки, Regrann відгукнеться на цю дію і запропонує вибрати будь-яку опцію:

  • зробити репост на свою сторінку;
  • виконати репост в заданий час;
  • завантажити зображення або відео файл на смартфон;
  • поділитися медіа-файлом на своїй сторінці.

  У цьому доповнення для Instagram при репості не зберігається фірмовий знак Instagram. Програма самостійно вставляє назву профілю в інформаційне поле під нею. Це досить зручно і не спотворює сприйняття самої фотографії, а також не порушуються права автора.

  З усіх вище наведених програм, ця вибивається вперед по своїм функціям. Для використання програми не потрібно в нього заходити, все робиться прямо в Instagram.

  Як завантажити фото і відео з Instagram iOS (Iphone)

  Додатки, які є на момент написання статті, можуть зникнути з Аппстора. Тому важливо це враховувати. На Андроїді це відбувається набагато рідше. Аппстор краще стежить за якістю продукції і часто блокує такі додатки.

  Нижче представлена невелика кількість програм для цієї операційної системи, які здатні зберігати матеріали на пам’ять пристрою. Також це досить просто робиться через сайт. Такі маніпуляції можна виробляти на телефоні, планшеті і навіть на комп’ютері – порядок дій при цьому майже не змінюється. Порівняно з додатками, які можуть зникати, цей варіант стабільно працює вже тривалий період часу, так що потрібно обов’язково вміти ним користуватися.

  Rapid Save Reposter
  Це програма з досить простим інтерфейсом. Вона здатна завантажувати фото і відео з Instagram на пам’ять пристрою. Також можна зробити репости.

  InstaSaver
  Це одна з крайніх програм для айфонів. Її можна завантажити безкоштовно з магазину. Володіє всіма функціями подібних програм. Тому можна сміливо його використовувати.

  Універсальний спосіб збереження фото або відео на смартфони та комп’ютери

  DownloadGram – це сайт, що дозволяє зберігати необхідні файли з Instagram за кілька натискань. Можна завантажувати фотографії на абсолютно будь-які пристрої.

  Для того щоб завантажити необхідний файл дотримуються такого порядку дій:

  1-й крок. Відкриваєте Instagram і копіюєте посилання на бажане фото або відео.

  Якщо працюєте через додаток, то це робиться так:

  Якщо на комп’ютері:

  При збереженні з телефону клікають на три крапки в правому верхньому кутку, з комп’ютера – натискають на дату публікації і копіюють показане посилання.

  Крок 2. Далі заходите на DownloadGram через браузер.

  У центрі сторінці є вікно, куди вставляють скопійоване посилання. Після того, як його вставили, натискаєте клавішу скачати.


  Крок 4. Нижче відкриється клавіша зеленого кольору, по якій необхідно клацнути.

  На мобільних телефонах з будь-якої операційної системи відкривається додаткове вікно з обраною фотографією. Необхідно натиснути на нього і затримати на деякий час, поки не вилізе клавіша скачування. На комп’ютері це починається автоматично.


  Після всіх цих маніпуляцій відбувається збереження фотографії або відео на пристрій мобільного телефону або в системну папку на комп’ютері.

  Дякую за увагу! Інші способи скачування фото з Inastagram можете вказувати в коментарях (буду оновлювати пост),

  Як зберегти фото і відео з Instagram на телефон і комп’ютер
  5 (100%) 3 votes

  Навігація записів

  Як видалити рекламу у стандартних додатках Xiaomi
  Чому довго включається ноутбук