Думаю, що ніхто не буде заперечувати, якщо я скажу, що в даний час, найпопулярнішою мобільною платформою є OS Android. Ця операційна система встановлена, як на дешевих китайських смартфонах (по кілька десятків доларів), так і на дорогих гаджетах від Samsung, HTC та ін. Оскільки безліч [ads1] виробників вибирають цю ОС для своїх смартфонів і планшетів, не дивно, що кількість додатків для цієї платформи зростає в геометричній прогресії. Наприклад в офіційному магазині Play Market, мільйони якісних безкоштовних додатків для даної ОС. Навіть буває таке, що для iOS і Windows немає якогось додатку, але для Android – він є. Серед цієї безлічі платних і безкоштовних додатків, будь-яка людина, знайде саме те, що їй підходить.

Я наприклад, дуже люблю користуватися на своєму смартфоні додатками для вивчення англійської мови, порівнюю курси валют у різних банках і т. д. 

Сучасні смартфони та планшети, мало чим поступаються по продуктивності комп’ютерам. Але ось, що стосується зручності і швидкості роботи, то тут комп’ютери абсолютні лідери. Я наприклад, якщо перебуваю вдома, то я не хочу використовувати свій смартфон для вивчення англійської, якщо можна користуватися комп’ютером (який для мене більш зручний). Ви подумаєте: які проблеми? Качай собі додаток для комп’ютера і користуйся ним. Так то воно так, але ось, що робити, якщо мені дуже подобається програма, яка є на моєму смартфоні, а версії для комп’ютера – просто не існує. Вихід є. Існують спеціальні програми, під назвою емулятори, за допомогою яких, можна відкривати .apk файли, прямо на комп’ютері.

Далі піде мова про один з кращ0их емуляторів для Android пристроїв, під назвою  BlueStacks. 

Для початку скачайте цю програму на офіційному сайті. Після чого, встановлюєте її.

Чекаємо кілька хвилин поки встановиться і налаштуватися емулятор.

Після установки, нам потрібно додати наш аккаунт в Play Market, для того, щоб була можливість викачувати програми, ігри та інші корисності з даного магазину. Для цього у відкритій програмі, натискаємо кнопочку, “всі програми”

Далі “настройки”

Потім, “додаткові параметри”

На наступному кроці, “додати акаунт”

Я думаю, що не має ніякого в тому, щоб показувати тут процес додавання аккаунту, так як він аналогічний тому, як ви це робите на своєму смартфоні, або планшеті. Тут ви можете додати як вже існуючий акаунт, так і створити новий. Після успішного додавання облікового запису, ви можете користуватися практично усіма додатками, що ви користуєтеся на своєму мобільному девайсі.

Як запустити Android додаток на комп’ютері
5 (100%) 2 votes

Навігація записів

Зміна домену на WordPress
Безкоштовний SSL сертифікат на 3 роки