Рано чи пізно, в соціальних мережах вам все набридає, або вони починають займати у Вас занадто багато часу, і не можете спокійно жити, знаючи, що десь в Інтернеті є ваша сторінка і хто-то можливо щось прокоментував, або «лайкнув».
Якщо ви один/на з тих, хто задає собі питання: як видалити сторінку на фейсбук, або як видалити фейсбук — мої вам вітання, що вирішили трохи вилікується. Якщо ви один/на з тих, хто задає собі питання: як видалити сторінку на фейсбук, або як видалити фейсбук — мої вам вітання, що вирішили трохи вилікується.

Як видалити акаунт фейсбук

Почнемо хоча б з того, що на фейсбуці є 2 варіанти припинити його використання:

 • Деактивація облікового запису. Це не видалення, а просто приховування своєї сторінки. Ваші друзі не зможуть переглядати ваш профіль та фотографії. Обліковий запис буде деактивовано до тих пір, поки ви не вирішите увійти під своїми даними в цю соціальну мережу.
 • Повне видалення облікового запису. Думаю, що цей спосіб підійде більшості користувачам (не дарма кнопочку з видаленням аккаунта, ще важче знайти, ніж з «деактивацією».
 • Як вимкнути обліковий запис

  Для того, щоб деактивувати (не видалити свій аккаунт на facebook, вам потрібно натиснути наступну кнопку вгорі сторінки профілю:

  Вибрати вкладку «налаштування», далі «безпека»:

  Після чого, прокрутіть сторінку вниз і перейдіть за посиланням, «деактивувати аккаунт»:


  Після чого, вам обов’язково потрібно вказати причину видалення.

  І тільки тоді ваш обліковий запис буде деактивовано. Але тільки до тих пір, поки ви не вирішите увійти на сайт за допомогою свого логіна і пароля.

  Спосіб 2. Видалення фейсбук аккаунта назавжди

  Для того, щоб остаточно видалити свій facebook профіль, вам потрібно перейти за посиланням: https://www.facebook.com/help/delete_account. Після введення пароля і проходження тесту, що ви не робот (вибір картинок, або введення тексту), ваша сторінка буде видалена.


  Тепер залишається сама малість, вам потрібно 2 тижні просто не заходити в свій акаунт для того, щоб відбулося повне видалення.

  Можливо вам буде цікаво:

 • Як видалити сторінку вконтакте
 • Як видалити сторінку в однокласниках назавжди
 • Як вийти з Instagram
 • Як вийти з фейсбук назавжди
  5 (100%) 4 votes

  Навігація по записах

  Інструкція по реєстрації домену pp.ua
  Додаємо свій сайт в білий список Adblock Plus