Іноді потрібно продати який-небудь, тому я розсилаю оголошення на різного роду дошки в ручному режимі. Але якось мені все це набридло і я вирішив купити якусь програму для автоматичної розсилки оголошень на дошки: України, Росії та Білорусі. Звичайно ж, мене найбільше цікавили українські дошки, так як мої клієнти саме з України.

Почав я в Інтернеті шукати за допомогою чого ж це можна розсилати оголошення і що найбільше підходить під ці потреби. Звичайно ж, програм для розсилки оголошень існує досить багато, тому визначиться дуже було важко. Але я помітив, що багато де згадується програма Add2Board від Promo-Soft.ru,  як досить ефективний інструмент для продажника. Почитав кілька блогів, з оглядами даного софті – одні захоплені коментарі. Думаю, що думати – треба купувати, якщо відомі блогери так сильно хвалять цей софт.

Підписка на програму звичайно не з дешевих (4000 руб./рік), але я її купив. Задоволений як слон – почав розбиратися з нею. Як виявилося пізніше, дуже мало правди написано про цю програму в Інтернеті.

Чому не варто купувати Add2Board:

 • Не можна продовжити розсилку з того місця, де ти закінчив попередній раз (якщо ви не змогли з якихось причин закінчити розсилку – програма почне її спочатку).
 • Дуже часто зависає, хоча в комп’ютері 8 GB оперативки і процесор Intel Core i5.
 • Безліч відгуків в Інтернеті просто куплені. А роблять вони наступним чином: знаходять відомого блогера, який готовий зробити позитивний огляд їх програми, а в подарунок дають йому саму програму. Так і з’явилися ці позитивні відгуки. Ні звичайно, якби мені дали безкоштовно цю програму, я б не образився, але я за неї заплатив 4000 р. на рік.
 • Дуже сильно орієнтована на Росію. Немає можливості вибору валюти: гривні, білоруського рубля. А також заявлено, що в базі присутні 280 українських дощок – такої кількості і близько немає. Що я вважаю української дошкою?  У моєму розумінні українською, можна вважати ту дошку, яка  розташована в українській доменній зоні, або хоча б на ній є можливість вибору регіону “Україна”. На жаль, в категорії “Українські дошки”, є багато таких, в яких нічого не вказує на Україну. Навіщо брехати?
 • Іноді, коли розміщую оголошення в ручному режимі, вже після того як розмістив його, хочеш переключиться на іншу дошку і тиснеш кнопку “розміщено”, але не переходить на іншу дошку поки ти не натиснеш будь-яку іншу кнопку типу: не разміщено, пропустити, або помилка. Але це погано, якщо ти розміщуєш оголошення під замовлення, в цьому випадку ця дошка в звіті буде відображатися в списку не розміщених, хоча ви насправді розмістили оголошення на ній.
 • Поки це все, що зміг пригадати про цю так званою програмою для розсилки оголошень.

  А як вам ця програма? Коштує вона своїх грошей, чи ні? Пишіть свої відповіді в коментарях.

  Відгук про програму Add2Board
  Оцените

  Навігація записів

  Видалення сторінки в Однокласниках
  Відключення посилань в Яндексі