Що тільки компанія Xiaomi не виробляє: це і мобільні телефони, і телевізори, і розумні годинник, фітнес браслети, і навіть одяг і побутову техніку. Навіть у ваш покірний слуга, вже зробив 3 огляду на їх техніку, це: web-камера, індукційна плита, електрична зубна щітка.

Сьогодні мова піде про дуже простий, але в той же час потрібному приладі у вашому домі, а якщо ви ще й фанат компанії Xiaomi, то ви просто зобов’язані придбати Xiaomi Mijia Bluetooth термометр, гідрометр модель якого lLYWSDCGQ/01ZM.

Трохи характеристик:

Назва продукту Xiaomi Mijia bluetooth wireless temperature and humidity sensor
Модель lLYWSDCGQ/01ZM
Вага 43 р
Розмір дисплея 1.78 дюйма
Діапазон вимірювання температури -9.9 ℃ до 60 ℃
Діапазон вимірювання вологості повітря 0 ~ 99.9%
Споживання струму 0.18 mW
Харчування Від 1-го акумулятора AAA

Цей термометр був куплений на Aliexpress для використання у внутрішньому приміщенні замість звичайного. Ціна його складає близько 15 доларів, що не так вже й дешево, враховуючи, що він вимірює тільки температуру і вологість і передає це на смартфон. Але як кажуть: не хочеш — не купуй.

Упакований він був у самій звичайній коробці (що навіть не схоже на Xiaomi). Після розпакування ми нічого особливого не бачимо крім самого термометр/гідрометрії і кріплення на стіну, яке чомусь у це фото не потрапило але буде видно його на наступних.

Ось як виглядає сам пристрій:

Чесно кажучи, моя уява малювала його трохи побільше, але продавець чесно вказав його розміри, просто мені хотілося, що він був побільше.

Такий вигляд має задня сторона:

Знімаючи кришку, ми бачимо відсік для 1 батарейки AAA, в простонароде «міні пальчик»:

А це кріплення до даного температурному датчику, яке монтується на стіну за допомогою двостороннього скотча, а сам датчик прімагнічиваєтся до нього і таким чином тримається на стіні:

Підключення датчика до додатка MIHome

Сам процес підключення я не буду описувати, так як це досить просто робиться простим додаванням нового пристрою у додатку. Після додавання в додаток, ви можете надати доступ іншій людині до даних, можна задати умови роботи з іншими пристроями «розумного будинку» від Xiaomi, але в мене нажаль нічого подібного поки що немає. Вообщем дивіться відео з можливостями програми.

Що стосується точності вимірювань температури, то я впевнений, що вона на вищому рівні, так як звіряв з кількома іншими градусником і похибка становить не більше 0.1 градуса. На жаль точність вимірювання вологості повітря не вимірював так як не з чим порівнювати. Коли виніс його на повітря він миттєво зреагував на падіння температури на відміну від мого настільного, який «раздуплялся» ще 3 хвилини.

Висновки

Якщо у Вас поки немає (як і у мене) інших пристроїв Xiaomi, з якими Bluetooth Xiaomi Mijia Temperature буде працювати за розкладом, то це звичайний термометр, з гидрометром. Плюс разі тільки в тому, що ви можете надати доступ до даних іншим членам сім’ї, а також віддалено дивитися температуру і вологість і з допомогою інших пристроїв їх контролювати.

Відгук про Bluetooth термометрі Xiaomi Mijia
5 (100%) 3 votes

Навігація по записах

Думку про Bluetooth навушнику Baseus A01
Як видалити рекламу у стандартних програмах Xiaomi