Років напевно 6 тому, моя сім’я перейшла з газових і звичайних електричних плит на індукційні і з тих пір, ми жодного разу не пошкодували про зроблений вибір. Так як на індукційній плиті, виходить швидше приготувати, ніж навіть на газовій (я вже навіть мовчу про звичайну електричну). Наша плита Hilton вірою і правдою служить нам вже 5 років, і ніяких особливих мінусів за цей час я не виявив.

Але як відомо, зараз багато схиблених на системі “розумний будинок”, віддаленому управлінні і все в цьому роді. Я теж в принципі намагаюся робити якісь кроки в цьому напрямку. Рік тому, я вже шукав розумну індукційну плиту Xiaomi (так як саме на цьому обладнанні буду робити систему “розумний будинок”), але тоді її ще не було. Тільки в грудні минулого року, збулася мрія ідіота. Компанія Xiaomi випустила те, що мені потрібно, під назвою Xiaomi Induction Cooker. Але як виявилося, поки тільки для китайського ринку. Але я замовив її в магазині GearBest і собі. Ось посилання якщо комусь буде потрібно.

Що це таке Xiaomi Mijia Induction Cooker і з чим його їсти?

Це компактна однокампфорна індукційна плита з можливістю віддаленого управління за допомогою програми Mihome.

За заявами виробника, в плиті можна дуже точно регулювати температуру приготування, завдяки температурному датчику (99 рівнів потужності). Що дозволить приготувати ту їжу, яку ви не зможете приготувати на звичайній індукційній плиті, оскільки вона не може тримати задану температуру. Також в додатку mihome доступно більше 100 рецептів страв. Є захист від попадання води на варильну поверхню. Максимальна потужність плити 2100 ват. А вона працює від мережі 220 V.

От власне в такий картонній коробці вона поставляється:

Після розкриття коробки бачимо наступне:

Власне, верхня частина плити скляна, нижня з білого пластику. На передній панелі ми бачимо кнопку за допомогою якої можна управляти плитою (включати, вимикати, задавати температурні режими і т. д.). Кругом плити, є гумова накладочка, для того, щоб каструля не “їхала” куди їй хочеться. Але з цією накладкою, на плиту може поміститися каструля з діаметром дна максимум 26 см, при необхідності її можна зняти і ставити каструлі або сковороди більшого діаметра. Але як бачите на фото, все на китайській мові (сподіваюся, що ситуація в майбутньому виправиться).

Для управління через смартфон, вам знадобиться програма mihome. Якщо ви вже користуєтеся якоюсь технікою Xiaomi, то ви без проблем підключите і Xiaomi Induction Cooker.

На всяк випадок, ось вам відео “Як підключити плиту”:

Як стає зрозуміло з відео, користі від цього додатка не багато. Я готувався до того, що “друзі китайці”, підготували хоча б англійську мову, але я глибоко помилявся. Загалом, я навіть не захотів спробувати розібратися в тому, що там і як працює, так як “тицяти” наосліп – мені не хочеться. Виходячи з цього, на даний момент це практично звичайна індукційна плита по ціні “розумної”. Сподіваюся на те, що в майбутньому, хоча б англійську мову в додаток додадуть. Якщо це коли-небудь станеться, то я її собі куплю знову, а поки – давай до побачення!!!

Розумна індукційна плита Xiaomi Mijia Induction Cooker
5 (100%) 1 vote

Навігація записів

Хто з’їв пам’ять в зв’язці nginx + php-fpm?
Що купити для Xiaomi Mi MIX 2