Привіт друзі! Сьогодні я хочу розповісти вам про одну біржі коментарів, а саме qcomment.ru.

Власне, давно користуюся послугами даної біржі, в якості замовника. В принципі все більш-менш там влаштовувало (звичайно виконавці бувають різні), але в основному все добре. Але в Інтернеті читаю, що до трудящих на цій біржі, ставлення з боку адміністрації, м’яко кажучи – не дуже (блокують за що попало, не виплачують кошти і т. Д.)

Ось вирішив я перевірити цю теорію. Так, як я вже був зареєстрований там як замовник, почав виконувати потихеньку завдання. Виконавши кілька штук, по 0,5-1,5 р. – Вирішив “здати їх іспит”. Сам я писати красиво не вмію (це можна побачити по моїм постам), тому вирішив замовити написання тексту у 500 символів, у крутого, дорогого і авторитетного копірайтера на фрілансі.

Загалом, отримав я той текст і відправив їм – чекаю прийняття мене на “роботу”. Але не тут то було, приходить мені повідомлення, що я не прийшов, так як мій текст, поганої якості. Блін, я замовив текст, по 5 $ за 1000 символів, в людини в якої сотні позитивних відгуків і він не пройшов, на якусь г *овно біржу. Що вони роблять з тими текстами – не знаю, але дуже може бути, що вони їх продають.

Для замовників – не поганий сервіс, але для виконавця… Вам вирішувати, працювати там, чи ні. 

Робота на біржі коментарів qcomment.ru
5 (100%) 1 vote

Навігація записів

Внутрішня оптимізація opencart (ocStore)
Як правильно купляти вічні посилання