Підробкою китайцями різних відомих брендів вже нікого не здивуєш. Буває таке, що відомий виробник, наприклад apple, ще не встиг випустити свій iphone 6, як у Китаї вже встигли зробити його копію. І нічого, що на Android.

Але сьогодні піде мова про китайські підробки, китайських виробників.

Замовив мій брат на Aliexpress, собі телефончик Lenovo S850c. З дуже вражаючими характеристиками, як за таку ціну (в районі 90 доларів США). В описі у продавця були вказані, приблизно наступні характеристики:

 • Екран 5 дюймів
 • Восьмиядерний процесор MTK 6592 2.5 Ггц
 • 4 Гб оперативної пам’яті
 • 16 Гб вбудованої пам’яті.
 • Ну і камери на 8 і 2 МП відповідно.
 • Може мене б нічого і не здивувало в цьому девайсі, якщо б не його ціна в 90 доларів. Так як цікавість зашкалювало, я вирішив зайти на сайт Lenovo і там почитати про це телефоні. На моє здивування, я там не виявив такого телефону. Але виявив зі схожою назвою — Lenovo S850. Почав в Гуглі шукати інформацію про даному телефоні і виявилося, що це груба підробка смартфона Lenovo S850. Так як телефон вже був замовлений і оплачений, нам нічого не залишалося робити, як чекати. І коли прийде, подивитися, чи дійсно є в ньому те, що заявлено продавцем.

  Вчора прибув смартфон, який був в коробці, яка ну вже зовсім не викликає довіри (ну принаймні у мене).

  При розтині коробки, виявили наступні:

  На перший погляд телефон досить якісний: все нормально тримається, задня кришка, з пластика, на якому не видно відбитків пальців — за такі гроші цілком піде.

  При його включенні, система Android дійсно підтвердила заявлені характеристики продавцем. Але ми, звичайно, на цьому не зупинилися і вирішили випробувати його найпопулярнішою програмою в світі для тестування смартфонів AnTuTu Benchmark. Як ви думаєте, що ця програма нам показала? Ви не повірите, що зазначено у продавця.

  Як можна бачити на скріншотах, то дійсно програма видає ті характеристики, що і заявлені спочатку. Іноді буває таке, що підроблений телефон краще за характеристиками, ніж оригінал. Тому я трохи побродивши по інтернету з’ясував, що в цьому смартфоні Lenovo S850c, коштувати якась дуже цікава прошивка, яка може обдурити навіть саму авторитетну програму для перевірки тестування смартфонів.

  Після того, як люди прошивають цей телефон нормальної прошивкою, то стає зрозуміло, що в цьому телефоні і близько немає того, що спочатку було зазначено.

  Який можна з цього зробити висновок? Якщо вам потрібен хороший телефон, то краще не пошкодуйте переплатити кілька десятків доларів за покупку смартфона у відомому магазині, в своєму місті, де плюс до всього цього, ще й гарантія буде.

  А, що ви можете сказати про Lenovo S850c? Варто його купувати? Коштує він своїх грошей, чи ні?

  Огляд смартфона Lenovo S850c
  5 (100%) 1 vote

  Навігація по записах

  Блокуємо Tor-браузер на своїх сайтах
  Видалення сторінки в Однокласниках