Ніколи раніше не користувався електричними зубними щітками, а про «розумних» зубних щітках я взагалі вже мовчу. Звісно, коли постало питання про покупку подібного інструменту особистої гігієни, я довго не замислюючись вирішив брати щось із свого улюбленого бренду — Xiaomi. Тим більше, що у мене вже є достатньо пристроїв цієї марки, на деякі я навіть робив огляди: раз, два.

Трохи погортавши gearbest, я зупинився на пристрої під назвою: Xiaomi Soocas X3, 2-го покоління. Чим вона відрізняється (крім кнопки включення) — не знаю, але сам факт, що це друге покоління мене трохи радує. Ціна цього творіння — 50 американських рублів, але я взяв ще 2 додаткові насадки, а це ще + 12, і того — 62 долара за якусь зубну щітку. Ну, що ж — подивимося.

Soocas/Soocare X3 — що це?

Це електрична зубна щітка, яка володіє деяким «розумними» функціями. Проводиться одним з субрендов Xiaomi під назвою Soocas/Soocare. За заявами виробника, одного заряду щітки, вистачить на місяць її використання. Частота вібрацій чистячої голівки досягає 37200 разів у хвилину. Є можливість вибору режиму чищення зубів в залежності від їх «жовтизни».

Розпакування та перші враження від Soocas X3

Сама щітка прийшла повністю запакована, навіть у плівочці, що важливо для інструменту особистої гігієни. Ось як це все виглядає:

На звороті коробки, бачимо характеристики Xiaomi Soocas/Soocare X3

Як ви могли помітити, ніде на коробці немає згадки Xiaomi, що трохи дивно. Але все зроблено в стилі Сяоми.

Як я вже говорив, щітку купував з додатковими насадками — ось вони, + перехідник під євро-розетку:

Після розкриття коробки, виявляємо красиву чорну щітку:

Справа (під картоном) знаходиться зарядка, насадка на щітку + як завжди даремна інструкція на китайській мові:

Так виглядає щітка Soocare X3 на підставці:


Претензій до упаковки, збірці, до зовнішнього вигляду у мене взагалі ніяких немає. Але підключиться з першого разу (можливо через кривизни рук мені не вдалося).

Як підключити Xiaomi Soocas/Soocare X3 до додатка

Тут є 2 варіанти:

 • За допомогою програми Mihome (вкрай не рекомендую, так як на китайському). Ось приклади:


 • За допомогою програми Soocare, яке я успішно скачав PlayMarket
 • Далі вам потрібно зареєструватися їх хмарі (якщо ви цього ще не зробили). Це можна зробити за допомогою електронної пошти (у мене не вийшло), або ж за № телефону. Якщо будете реєструватися за допомогою № телефону, то вибирайте країну і номер телефону вказуйте без коли країни, так як смс в такому випадку вам не прийде.  Після реєстрації, потягніть пальцем вниз, щоб додаток з’єдналося зі щіткою. Після успішної синхронізації, на дисплеї смартфона ви побачите інформацію про заряд акумулятора і скільки часу залишилося для заміни насадки.

  В додатку, ви можете задати параметри чищення зубів в залежності від їх «желтезны», дивитися бали, які вам дають за чистку зубів, задати тривалість чищення. Насправді, в програмі дуже мало налаштувань, я б сказав навіть катастрофічно не вистачає функції нагадування чистити зуби.  Висновки

  Після декількох чистки зубів, я залишився задоволений роботою самої щітки і якістю чищення зубів. Як мені здається ця щітка краще справляється з роботою, ніж звичайна. З мінусів, я б хотів виділити дуже просте додаток в якому не вистачає елементарних функцій. Але купувати Xiaomi Soocas/Soocare X3 однозначно варто.

  Огляд розумною зубної щітки Soocas/Soocare X3
  5 (100%) 3 votes

  Навігація по записах

  Що купити для Xiaomi Mi MIX 2
  ТОП 5 кэшбэк сервісів