У попередньому пості, я робив огляд годин Colmi VS115. В тому ж магазині тоді, я замовив ще один годинник, які набагато дешевші моделі VS115, але які мені теж сподобалися. Правда чомусь VS115 прийшли на 2 тижні швидше тих, про які я постараюся сьогодні написати. Ось вам посилання на самі годинник, а ось посилання на магазин, де є багато інших годин.

При розкритті посилки, перше, що кинулося мені в очі — відсутність будь-яких згадок про виробника. Тільки зазначена модель: EX18.

Подумав, може на годиннику є хоч якесь згадування бренду Colmi, але тут теж не виявилося ніяких приємних сюрпризів.

Тоді мене почали терзати «смутні сумніви» і я поліз на aliexpress. За не цілих 3 хвилини, я знайшов кілька пропозицій з годинником, які 1:1 зовні схоже на мої, тільки під іншими брендами.

Приклад:

 • EX18 Smart Watch Bluetooth — 17 доларів (я заплатив 24 долари).
 • Cawono EX18 Bluetooth Smartwatch — 20 доларів
 • DBPOWER Waterproof IP67 50M — 21 долар.
 • І ще багато інших пропозицій (я вже не кажу про те, що в Gearbest вони теж є), де продавці їх називають по різному. Для чого я це написав? Для того, щоб вам було зрозуміло, що годинник абсолютно однакові і що варто купувати там де дешевше на даний момент.

  Як виглядають і з чого зроблені?

  Годинник досить важкі, що наштовхує на думку про те, що корпус виготовлений з якогось металу. Ремінець може бути як з пластику, так і з нержавіючої сталі (як у моєму випадку).

  На головному екрані відображається час в 12/24 форматі ч., секунди, нагадування про пропущені дзвінки з телефону, або повідомленнях, день тижня англійською мовою.

  Ліва нижній кнопкою можна подивитися дату і місяць, кількість пройдених кроків за сьогодні, спаленных калорій, а також кілометрів. Також тут же встановлюються будильники (можна і через додаток, про який ми поговоримо трохи пізніше), секундомір. От власне у весь функціонал даних годин.

  Особисто мені, на головному екрані не вистачає: числа і місяця, як це влаштовано на моїх добрих старих годинник Casio DB-360.

  Які служили мені вірою і правдою багато років.

  Керівництво користувача.

 • Для включення годин, ви повинні натиснути верхню праву кнопку, і нижню ліву одночасно, десь на 3-4 секунди.
 • Для того, щоб встановити: час, дату, місяць і т. д. Ви можете просто завантажити додаток XWatch з PlayMarket. Після установки заходимо в додаток, а на годиннику включаємо Bluetooth затисканням лівої верхньої кнопки на 5 сек. Після синхронізації на годиннику встановиться час вашого смартфона.
 • Для виключення годин (збиваються всі налаштування), потрібно на 5 секунд натиснути праву верхню кнопку.
 • Якщо затиснути на кілька секунд праву нижню кнопку, то тут можна вручну налаштувати час і формат часу 12/24 год).
 • Що може додаток XWatch?

  Та нічого особливого і надприродного.

 • Ви зможете переглянути кількість пройдених кроків, км, і спаленных калорій за день, тиждень, місяць.
 • На скільки я зрозумів, як можна-з годин управляти камерою смартфона (не пробував, так як не цікаво).
 • Встановити до 3-х будильників. Не зрозуміло тільки чому я повинен заходити в додаток, XWatch, щоб поставити будильник, якщо я відразу можу встановити будильник на смартфоні.
 • Встановити які б ви хотіли отримати згадки на «розумних годин»: пропущені дзвінки, смс, WeChat, twitter, facebook, WhatsApp, Skype і на цьому все. Якщо ви захочете отримувати наприклад повідомлення з Viber, або з контактів, то розслабтеся — такої можливості немає. • Що можна сказати про дані годинах?

  Це звичайні електронні годинники з сумнівною потрібністю і функціональністю функції «Smart Watch». Задоволений я ними? Ну як сказати, якщо порівнювати з моїми старими Casio, то ні, а так цілком підуть, для носіння кожен день. Якщо потрібно десь «вийти в люди», то я б купив щось більш функціональне. Але радує той факт, що не потрібно носити з собою розетку так як у них стоїть звичайна батарей «таблетка» CR 2032, яку можна купити практично в будь-якому магазині чи на ринку. За заявами продавців, її має вистачити на 8-9 місяців використання — подивимося. Коли ресурси батарейки будуть вже закінчується, повинен загорітися індикатор на дисплеї.

  Огляд розумних годин за 20 доларів
  4.7 (93.33%) 6 votes

  Навігація по записах

  Огляд «розумних годин»: Colmi VS115 Android 5.1
  Кращі офферы, або на чому сьогодні можна заробити