Сьогодні у мене на огляді незвичайна і дуже цікава для мене річ: розумні годинник/розумний браслет/фітнес-трекер/bluetooth-навушники Jakcom B3. Ні, це не 4 різні речі, і навіть не 2 — це всього лиш 1 наручне пристрій (нічого подібного раніше не зустрічав).

Jakcom B3 Smart Band, випустила дуже навіть нікому невідома китайська компанія Jakcom. 2 місяці тому, я вже робив огляд про їх не менш цікавому «розумному кільці», почитати його, ви можете перейшовши за цим посиланням.

Браслет, як і багато інших цікавих речей, я знайшов на Aliexpress. Купував тут за $14.24 хоча раніше бував він по 20 доларів. Вигнаний він був поштою ePacket і вже через 9!!! (це абсолютний рекорд у мене) днів я його отримав.

Що всередині?

Smart Band B3, поставляється у твердій блакитний картонній коробці:

Після розкриття коробки, ви нічого незвичайного не виявите, все стандартно (навіть занадто): годинник, коротенький Micro USB-кабель, а також інструкцію користувача на китайською та англійською мовами.

Зроблені вони дуже навіть якісно і виглядають красиво:

Ремінець піде на будь-яку дорослу руку, будь-то жінка, худий або повний чоловік — не важливо.
Інструкція Jakcom B3

Браслет включається і підключається до смартфону дуже просто.

 • Для включення, нам потрібно натиснути середню кнопку на 2-3 секунди.
 • Для переходу по пунктам меню, використовуємо 2 крайні клавіші. Тут можна знайти такі пункти: таймер сну, удари пульсу, висота над рівнем моря, кількість спалених калорій за поточний день, кількість пройдених кроків за сьогодні, налаштування часу і будильника.
 • Для переходу в конкретний пункт меню, на 2-3 секунди натискаєте середню клавішу (ту з допомогою якої включається смарт браслет).
 • Для того, щоб браслет з’єднався з телефоном, вам потрібно в ньому включити Bluetooth і створити парне пристрій на смартфоні. Для цього, на головному екрані» (коли годинник показує час і дату), потрібно затиснути на 2-3 секунди середню кнопку, щоб увімкнути Bluetooth. Після включення бездротового зв’язку, за допомогою смартфона робите «парне пристрій» — Jakcom B3 готовий до роботи зі смартфоном. Якщо хтось дзвонить, то навушник буде вібрувати і по англійськи диктувати номер. На дисплеї номер абонента не відображається.
 • Якщо ви нічого не робите з годинником протягом десь 30-60 секунд, в них автоматично гасне екран (для економії акумулятора). Для того, щоб подивитися час, не обов’язково натискати на одну з кнопок, а досить тільки дергнуть рукою і екранчик знову засвітиться.
 • Але на цьому можливості даних розумних годин не закінчуються. Ви можете вийняти механізм з ремінця, і використовувати його як Bluetooth-навушники, для спілкування за кермом, або коли немає можливості говорити через телефон.

  Як можна помітити, тут немає класичного кріплення, як у звичайних Bluetooth навушників, але від цього навушник гірше не стає. Ця, вставляється прямо у вухо і на ній і тримається навушник — дуже зручно і досить надійно тримається вже не тільки у дорослого, але і у дитини.

  R якістю і гучністю звуку — немає ніяких претензій.

  Що з автономність у Jakcom B3?

  З автономністю все в порядку (для такого типу пристрій). Якщо пристрій весь час синхронізоване зі смартфоном і в день за 10-15, через нього розмовляти то акумулятора вистачає на 2-3 доби. Якщо ж використовувати його як годинник, то автономність роботи збільшується до 5-7 діб. Я вважаю, що це не погано, враховуючи, що акумулятор тут всього на 80 mAh.

  Для тег, кому цікаво: а що всередині? Дивіться (не рекомендую відкрити без потреби):
  Висновок

  Пристрій коштує своїх 14 доларів — це однозначно. Так як навіть 1 нормальний слуховий апарат коштує значно дорожче. А тут не тільки навушник, а ще й годинник і які-ніякі функції для фітнесу. Також радує автономність роботи. Сучасні «розумні годинник», рідко працюють 2-е діб без підзарядки, а ці можуть до тижня протягнути без зовнішнього живлення.

  Огляд розумних годин Jakcom B3
  5 (100%) 7 votes

  Навігація по записах

  Огляд планшета Irulu eXpro X4 (BabyPad Y3, X47)
  Товари з Китаю, ввезення яких заборонено