В силу своєї роботи, з’явилася необхідність у покупці Bluetooth гарнітури. Багато грошей я не готовий був викласти за подібний аксесуар, тому як зазвичай — пішов на Aliexpress. ( Якщо комусь треба буде, ось стаття: як купувати на aliepress). Поставив для себе планку в 10 доларів і почав шукати все підряд з рейтингом 4.8 і більше.

Шукав аж 5 хвилин, і набрів на Baseus A01 в офіційному магазині за ціною близько 9-ти доларів. Рейтинг товару 4.9 бала з 5 можливих.

Загалом, зі швидкістю відправки і доставки проблем ніякі (все дуже оперативно). Але, трохи погано упакували з-за чого постраждала упаковка, але товар залишився цілий.

Так виглядає коробочка:

Після розтину коробочки, виявляємо micro-usb кабель, накладку на вухо і 2 вкладиші під різні вуха, ну і власне сам навушник:

Так виглядає сам навушник:

А ось розміри Baseus A01:

Як видно з фото, розміри щось близько 5.5 див.

Як і було заявлено виробником акумулятор ємністю 55 mAh, заряджається близько 1.5 години. При не занадто інтенсивному використанні на 1-му заряді протримався 2 доби. Співрозмовника чути дуже добре, але вони часто скаржилися, що мене погано чути. Це швидше за все із-за особливостей роботи Bluetooth. В гарнітурі використовується версія Bluetooth 4.1, що у зв’язці з моїм Xiaomi Mi MIX 2 давало якісний зв’язок. За кілька днів використання, зв’язок з телефоном ні разу не увірвався.

У висновку хотів би сказати, що навушник досить не поганий враховуючи його вартість, але я їм користуватися не буду, так як не люблю нервувати співрозмовників.

Ось такий вийшов відгук про Bluetooth навушнику Baseus A01. Якщо у когось є якісь питання, то задавайте їх у коментарях зараз, так як в майбутньому я навряд чи зможу на них відповісти, так як збираюся його продати.

Думку про Bluetooth навушнику Baseus A01
5 (100%) 3 votes

Навігація по записах

ТОП 5 кэшбэк сервісів
Відгук про Bluetooth термометрі Xiaomi Mijia